Верифицированный профиль
3
Года опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
97
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
116
Последний визит на сайт
3 дня назад
Malinka Real Estate - це успішний бізнес з багаторічним досвідом у сфері нерухомості. Нашими цінностями є порядність, прозорість та висока якість надання рієлторських послуг.

Ми команда професіоналів, яка знає все про нерухомість. Розуміємо, що купити, продати або орендувати нерухомість може бути складним завданням, тому забезпечуємо нашим клієнтам комфортні, якісні та швидкі рішення. Наша агенція надає повний спектр послуг з купівлі, продажу та оренди нерухомості в Західному регіоні України.

Приєднуйтесь до наших клієнтів, які вже здійснили свою мрію - знайшли, продали або орендували разом з агенцією нерухомості «Malinka».

Продажа домов (1)

  • Malinka Real Estate
    18 000 $
    430 $/м²

    Степана Бандери

    42 / 29 / 12 м²
    1 этаж
    6 сот
    2 комнаты
    1 мес. назад
    ПРОДАЖ БУДИНКУ Адреса — село Щеплоти, вулиця Степана Бандери, Яворівський район, Львівська область. Кількість кімнат — дві. Поверховість — одноповерховий будинок. Матеріал стін — дерево. Покрівля даху - шифер. Земельна ділянка — 6.4 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку. Загальна площа будинку — 41.9 м², житлова — 29.3 м², кухня — 12.2 м². Будинок потребує ремонту. Опалення — пічне. Будинок включає: дві житлові кімнати, тамбур. Наявні комунікації: електрика — 5 кВт / колодязь. Особливості даного будинку — це те, що будинок знаходиться у мальовничому місці біля озера - ідеальна локація для тих, хто цінує тишу, природу та комфортний відпочинок...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.